Autobil - usługi blacharskie i lakiernicze

O firmie

Firma AUTO BiL powstała w 1989 roku (od 1997 r. obecna nazwa i siedziba) i od początku specjalizuje się w świadczeniu usług blacharsko-lakierniczych. Z biegiem czasu rozszerzono zakres usług na lakiernictwo przemysłowe i renowację aut zabytkowych. Nazwa AUTO BiL powstała jako skrót od „auto blacharstwo i lakiernictwo” i jest dobrze znana i kojarzona na rynku.

Nasz zespół stanowią ludzie z pasją, kochający swoją pracę, pełni zaangażowania, a przede wszystkim doświadczeni i z odpowiednimi kwalifikacjami (każdy z pracowników posiada tytuł mistrza w zawodzie).

Oferowane usługi wykonujemy przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu i wysokiej jakości materiałów w odpowiednio wyposażonych pomieszczeniach o dużej powierzchni roboczej.

Dogodna lokalizacja, wysoko wykwalifikowany personel, specjalistyczny sprzęt, połączenie doświadczenia z entuzjazmem oraz miła obsługa zapewniają zadowolenie naszych Klientów.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Współpraca

Lata doświadczeń i obecności na rynku zaowocowały współpracą z wieloma firmami na szczeblu lokalnym, regionalnym czy zagranicznym. Wiele zrealizowanych projektów stanowi o sile i pewności naszej firmy oraz gwarantuje najwyższą jakość naszych usług. Zrealizowane przez nas projekty świadczą o naszych możliwościach i rzetelności w nawiązywaniu długoletniej i opartej na zaufaniu współpracy.

Braliśmy udział (i wciąż bierzemy) w następujących projektach:

  • paczkomaty Integer S.A.
  • Noworudzki Park Przemysłowy
  • CTS Nowa Ruda
  • Pojazdy DHL
  • Infokioski ZPAS S.A.
  • Szafy specjalistyczne ZPAS S.A.
  • Renowacja aut zabytkowych – Niemcy

Zachęcamy do nawiązania długofalowej współpracy.

strony internetowe interclick.pl